Apie mus

inspira-group-finansinis-rastingumas

Finansiškai raštingais gali būti visi

Kuriame bendruomenę, kuri siekia tapti finansiškai raštinga, priima sprendimą rūpintis savo, vaikų ar darbuotojų finansiniu saugumu bei ateitimi.

Įsikūrėme siekdami pateikti sudėtingą informaciją paprastai, aiškiai ir suprantamai.

Visi norime gyventi geriau, todėl mes padedame užsitikrinti, jog susidarius sveiką kokybišką finansinį planą, ateitis bus saugesnė ir turtingesnė.

„Inspira Life“ į priekį veda

atvirumas-icon

Atvirumas

Siekiame pateikti informaciją be pagražinimų ir melo

ziniu-siekimas-icon

Žinių siekimas

Tobulėjame, skaitome, dalyvaujame mokymuose, kad plėstume savo paslaugas

kokybes-siekimas-icon

Kokybės siekimas

Norime, jog gautumėte naujausią ir specialiai jums pritaikytą informaciją

bendruomenes-kurimas-icon

Bendruomenės kūrimas

Siekiame suburti bendruomenę, kuriai rūpi finansinė ateitis, švietimas

Labas, esu Šarūnė Petrošiūtė – kompanijos Inspira life įkūrėja

Inspira Life vizija – žmogus, kuris užtikrintai žino, kad pinigus valdo jis, o ne pinigai valdo jį.

Svarbiausia – suprantantis žmogus, kad kokybiškas finansinis gyvenimas yra kiekvieno mūsų rankose, nesvarbu, kiek mes uždirbame. Nuo mūsų pasirinkimų priklauso finansinio gyvenimo kokybė. Kuo mažiau impulsyvumo, daugiau išsamios analizės ir pasiryžimo jau dabar pradėti rūpintis finansine ateitimi – tuo gausesnis ir saugesnis finansinis gyvenimas.
Ne atsitiktinai kompanija yra pavadinta Inspira Life – tai įkvėpimas gyventi geriau, noras turėti kokybiškesnę, užtikrintesnę ateitį. Finansinis stresas yra vienas didžiausių, kurį išgyvena finansiškai saugiai nesijaučiantis žmogus. Nebūdami užtikrinti savo finansine ateitimi, mes paprasčiausiai negalime kokybiškai gyventi.

Man svarbiausia – nuimti finansinį stresą nuo jūsų pečių. Laisvai gyventi yra įmanoma absoliučiai visiems – tvirtai tuo tikiu ir dėsiu visas savo pastangas, kad žmonės, apsilankę teikiamose konsultacijose, to pasiektų. Tikiu, kad galime pakeisti Jūsų gyvenimą ir padėti gyventi geriau, suteikdama tikslingus, individualius finansų valdymo įrankius.

Šarūnė Petrošiūtė, Inspira Life įkūrėja
Šarūnas ir Monika

Atsakingas požiūris į klientą, detalus produkto pateikimas bei atsakymai į visus užduotus klausimus. Profesionalumas, atsakingumas ir operatyvumas. Taip pat šeimoje nusprendus vykdyti ir individualią veiklą, gavome visą reikalingą informaciją ir pagalbą, pradedant dirbti individualiai. Ačiū už visapusišką bendravimą ir konsultacijas mūsų šeimai.

Šarūnas, Monika ir Emilija Kaubriai

ugne-ambrazeviciene-lawa-flow-ikureja-inspira-group

100% didžiausios rekomendacijos! O tuo labiau įkūrėjai Šarūnei. Viską tobulai išaiškino apie pensijų fondus ir padėjo tikslingai apsispręsti, kur ir kiek investuoti. Su laiku tikrai kreipsiuosi dar kartą!

Ugnė Ambrazevičienė

Lava flow ženklo įkūrėja

Jurgita

„Inspira Life“ man asocijuojasi su žodžiais „Sklandu“, „Operatyvu“, „Profesionalu“. Bendradarbiavimas su Birute man padarė didelį teigiamą įspūdį. Labai patiko požiūris į klientą, lankstumas, prisitaikymas prie kliento, greitas informacijos pateikimas, tikslūs atsakymai. Ačiū „Inspira Life“, kad taupote mano laiką.

Jurgita Žemaitė

Pasiruošę kelionei finansinės laisvės link?

Inspira life logo-baltasPNG

Inspira Life atstovai patars ir parodys kaip valdyti savo asmeninį biudžetą ir užsitikrinti finansiškai stabilesnę ateitį. Suteiks būtinų finansinio raštingumo žinių, kurios tikrai palengvins kiekvieno finansinius sprendimus.

Pirkinių krepšelis