Virtualūs finansinės apskaitos kursai

Kovo mėnesį startuoja virtuali finansinės apskaitos mokymų programa. Ypatingas dėmesys bus skiriamas praktiniam žinių pritaikymui, o kursus baigę dalyviai, turės kompetencijų savo naujai karjerai pradėti. Kviečiame susipažinti, užsiregistruoti pokalbiui ir prisijungti.

Finansinės apskaitos specialistas = buhalteris. Pasikeitus terminams, pratinamės prie naujų. Daug metų buhalteriais save vadinę specialistai, jau kurį laiką pratinasi prie kitokio veiklos apibrėžimo. Tačiau darbo pareigybės ir reikalingos kompetencijos tokios pačios.

Kodėl ši programa?

Tikslas buvo parengti finansinės apskaitos programą, kurioje fokusas būtų į žinių, kompetencijų gavimą, kurios yra pagrindinės ir svarbiausios. Laikas yra brangiausias kiekvieno turimas resursas, todėl rengėjos orientavosi į sistemingą programą, nesiekiant ją išplėsti laike, o atvirkščiai, sukoncentruoti svarbiausią informaciją. Per daugiau nei 6 savaites įgytos žinios leis pradėti savo karjerą finansinės apskaitos profesijoje.  Programą rengė savo sričių specialistai, su darbdavių ir jau dirbančių specialistų rekomendacijomis. Todėl turinys ypatingai atitinka šiandieninius rinkos poreikius.

Ypatingas dėmesys bus skiriamas praktiniam žinių pritaikymui. Visas teorines žinias pritaikysite spręsdami dėstytojų pateiktus uždavinius. Nesibaiminkite, dėstytojais lydės procese, atsakys į kylančius klausimus ir padės įsavinti mokymų medžiagą. Į programą įtrauktos ir MS Excel turimų žinių tobulinimas.

„Džiaugiuosi, jog pavyko suburti specialistų komandą, kuri sudarė mokymų programą, patys tapo šių mokymų dėstytojais. Esu visiškai rami, jog savo sričių profesionalai, dirbantys ir rengiantys specialistus jau daugiau nei 20 metų, pasirūpins, jog žinios būtų įsavintos. O visa kita priklausys nuo kiekvieno dalyvio asmeninių ambicijų“ – pabrėžė Inspira Life įkūrėja Šarūnė Petrošiūtė.

Kas gali tapti šių kursų dalyviais?

Šiuo atveju yra dvi kategorijos dalyvių, kurie gali prisijungti. Bedarbiai, vyresni nei 18 metų asmenys, kurie registruoti užimtumo tarnyboje. Šiai žmonių grupei programos dalyvio mokestį finansuoja Užimtumo tarnyba, atitikus sąlygas galima ir stipendija. Taip pat prisijungti gali ir kiti norintys, sumokėdami pilną kainą už mokymus.

Užsiregistruokite skambučiui ir prisijunkite prie finansinės apskaitos kursų, Tai padaryti galite paspaudę šią nuorodą.

Ką kalba mokymų dalyviai?

„Teikia išsamų supratimą apie finansinės apskaitos principus, metodus ir praktikas. Kas norėtų patobulinti ar atnaujinti savo žinias apie apskaitą, rekomenduočiau lankyti šiuos kursus. Labai gera dėstytoja viską nuosekliai ir aiškiai išaiškina, praktinių užduočių labai daug sprendėm, tikrai buvo dar ko pasimokinti. Ateityje net nedvejojus eičiau į apskaitos tobulinimosi kursus.“ – Agnė

Daugiau informacijos apie programą rasite ČIA.

Pirkinių krepšelis