PIRKIMO PARDAVIMO TAISYKLĖS

Šios pirkimo pardavimo taisyklės įsigaliojo nuo 2024 01 23.

Šioje svetainėje parduodami elektroniniai produktai ir bilietai į renginius priklauso MB Inspira Life, įmonės kodas 306067208, registruota adresu Mokolų g. 57-41, Marijampolė, LT-68165. Perkami elektroniniai produktai yra suteikiami nuotoliniu būdu – siunčiant informaciją el. paštu arba dalyvaujant renginiuose kontaktiniu arba nuotoliniu būdu.

Pirkdami paslaugas www.inspira.lt internetinėje svetainėje, jūs sutinkate sudaryti nuotolinių paslaugų sutartį. Atidžiai perskaitykite informaciją prieš patvirtindami užsakymą. Jeigu turite klausimų dėl šių pirkimo pardavimo taisyklių, rašykite į info@inspira.lt.

 

SUTARČIŲ SUDARYMO TVARKA BEI VYKDYMAS

Nepasinaudojus biliete nurodyta paslauga (t. y. neapsilankius renginyje), bilietai nekeičiami ir (ar) pinigai už juos negrąžinami.

Įsigydamas bilietą pirkėjas patvirtina, jog supranta, kad pirkdamas bilietą nuotoliniu būdu (t. y. Interneto svetainėje) pirkėjas neturi teisės atsisakyti sutarties (t. y. bilieto pirkimo sutarties) pagal Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228–10 straipsnį.

 

RENGINIAI, PATEKIMAS Į JUOS

Ant bilieto nurodytas renginio laikas ir vieta gali būti keičiami renginio Organizatoriaus sprendimu.

Organizatoriai turi teisę uždrausti patekti į renginį arba pašalinti bet kurį asmenį iš renginio dėl visuomenės saugumo priežasčių, t. y. jei asmuo elgiasi nepriimtinai, gali pakenkti, trukdyti ar sužaloti kitus asmenis.

Įsigydamas bilietą pirkėjas sutinka, kad jis gali būti filmuojamas ir (arba) fotografuojamas, o nuotraukos arba vaizdo medžiaga gali būti naudojama viešai bet kokiu būdu ir priemonėmis, įskaitant nuotraukų ar vaizdo medžiagos naudojimą reklamos tikslais.

 

APMOKĖJIMAS

Apmokėjimas už nuotolines elektronines paslaugas po jų suteikimo nėra grąžinamas.

Nuotolinių elektroninių produktų kainos yra išdėstytos prie paslaugų aprašymo. Visi su kaina susiję pakeitimai gali būti daromi tik prieš gaunant apmokėjimus. Tad jeigu esate apmokėję, jokie papildomi mokesčiai nebus pridedami.

Apmokėjimai šioje internetinėje svetainėje atliekami per Payser. Sąskaitą faktūrą gausite kartu su informacija apie įsigytą produktą ar renginio bilietą, tačiau, jeigu kiltų nesklandumų, ar dėl techninių kliučių šios informacijos negausite, rašykite į info@inspira.lt ir mes jums ją atsiųsime.

BAIGIAMOSIOS SĄLYGOS

Šios Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Šių Taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantis subjektas yra Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, todėl prašymą/skundą dėl mūsų Internetinėje svetainėje teikiamų paslaugų galite pateikti šiai tarnybai adresu Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el.p. tarnyba@vvtat.lt, tel.: 8 5 262 6751, faks.: 8 5 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

Šios Taisyklės gali būti atnaujinamos, informuojant pirkėjus apie atnaujinimus, Interneto svetainėje pateikiant naują Taisyklių variantą kartu su atliktų korekcijų data.

Jeigu bet kuri šių Taisyklių nuostata yra pripažįstama negaliojančia ar netaikytina, ši nuostata nedaro įtakos likusių Taisyklių nuostatų teisėtumui ir galiojimui.

Šios redakcijos Taisyklės galioja nuo jų paskelbimo interneto tinklalapyje dienos.

 

KONTAKTAI

Jeigu kyla papildomų klausimų, susisiekite su mumis:

Elektroniniu paštu: info@inspira.lt

 

Inspira life logo-baltasPNG

Inspira Life atstovai patars ir parodys kaip valdyti savo asmeninį biudžetą ir užsitikrinti finansiškai stabilesnę ateitį. Suteiks būtinų finansinio raštingumo žinių, kurios tikrai palengvins kiekvieno finansinius sprendimus.

Pirkinių krepšelis