Susikurk darbo vietą sau

Susikurk darbo vietą sau

Mokymai internetu su galimybe gauti valstybės finansavimą

apskaitos kursai

100% ES fondų ir valstybės finansavimas = nemokama programa jums

Mokymai skirti tiems, kurie galvoja apie savo sarankiškos veiklos pradžią arba jau yra pradėję įgyvendinti savo verslo idėją, bet nori įgyti daugiau kompetencijų.

Kursų metu mokysitės formuoti savo prekinį ženklą, valdyti socialinius tinklus ir pardavimus juose, kurti vizualinę medžiagą, pasinaudoti chat GPT galimybėmis, rašyti unikalius tekstus. Taip pat pažinsite skirtingas laiko planavimo sistemas, susikursite savo sistemą. Atrakinsite duris į viešojo kalbėjimo paslaptis. Pažinsite verslo asistavimo, ETSY, e-komercijos galimybes. Sužinosite kaip savo veiklą legalizuoti ir valdyti bei kaip nusistatyti kainodarą.

Artimiausios mokymų datos

2024 08 05 (registracija iki 2024 07 31 imtinai)

Mokymai vyks nuotoliniu būdu - tereikia asmeninio kompiuterio ir interneto ryšio!

Įgyjamos ir tobulinamos kompetencijos


 • Skaitmeninė kompetencija
 • Asmeninė, socialinė ir mokymosi mokytis kompetencija
 • Verslumo kompetencija

Kas gali pasinaudoti finansavimu?


 • Dirbantys asmenys (Dirbantys pagal darbo sutartį, individualią veiklą, verslio liudijimą, MB ir t.t.)
 • Turintys aukštąjį arba profesinį išsilavinimą.
Untitled-1

Inspira Life mokymų dalyvių atsiliepimai

Kiek netikėtai prisijungiau prie kursų „Susikurk darbo vietą sau“, bet džiaugiuosi lyg atradusi didelę lobių skrynią. Pirmiausia, tai surinkta komanda - profesionalai, kurie motyvuoja veikti ir judėti pirmyn. Visos esančios temos labai aktualios ir svarbios kokybiškam verslo vystymui.

Labai faini ir informatyvūs kursai. Apima daug sričių.

Dar antroji mokymų savaitė nesibaigė, bet kiek daug aktualios ir naudingos informacijos.

Dalyvauju šiuose kursuose, tai labai naudinga ir jau turintiems savo veiklas.

Visos lektorės parinktos nuostabios ir paprastai ir suprantamai ir žinoma profesionaliai labai atskleidžiant temas. Šių mokymų labai stipri bazė kiekvienam tiek nuo 0, tiek man vykdančiai veiklą jau 2 metus.

Šie mokymai yra skirti jums, jei:

 • Norite pradėti savo savarankiškos veiklos kelionę, tačiau neturite tam reikalingų žinių.
 • Siekiate padidinti savo pajamas arba rasti papildomą pajamų šaltinį.
 • Jau turite savo veiklą, bet jaučiate, jog kažką darote ne taip.
 • Sėkmingam veikloms vystymui trūksta kompetencijų, o samdyti atskirus reikalingus specialistus dar nėra lėšų.
 • Norite pasitikrinti ar teisingu keliu einate ir pasistiprinti savo prekinį ženklą.

finansinės apskaitos kursai

 

Temos pavadinimasTrumpas temos aprašymas
Prekės ženklasDalyviai mokinsis kaip sukurti savo prekinį ženklą, atrasti tikslinę auditoriją ir ją pasiekti. Tai pradmenys, kurie kuriant veiklą bus pagrindas tinklams vystyti.
Verslo idėjai tinkamiausios formos, platformos parinkimas bei skaitmeninių įrankių taikymasDalyviai gilinsis į tai kaip pradėti veiklą, ją legaliai vykdyti, tvarkyti dokumentus. Taip pat kaip nusistatyti savo kainodarą, rasti lūžio tašką veikloje. Skirtingos veiklos galimybės per skaitmenines platformas (e-komercija, etsy) ir kitos papildomos veiklos galimybės. Skirtingų skaitmeninių įrankių supratimas, išbandymas ir kur veikloje galima juos pritaikyti. Efektyvus ChatGPT naudojimas veikloje. Programų: todoist, canva, google workspace galimybės, įvaldymas.
Pardavimai ir santykiai su klientaisDalyviai mokinsis kaip administruoti socialinius tinklus, kurti turinį, vykdyti pardavimus ir reklamą Mokysimės kaip atrasti savo klientą ir kur jo ieškoti. Kokią žinutę aš nešiu su savo veikla. Tobulinimas viešasis kalbėjimas, savęs pristatymas per ribotą laiką. Kaip atrasti daugiau socialinio kapitalo auginimo galimybių ir vystyti jau turimą socialinį kapitalą.
Verslo idėjų generavimasPagal įvairias metodikas pasidaryti verslo idėjos išgryninimą, su kuriuo būtų dirbama kitose temose.

Po mokymų visiems dalyviams suteikiamas įgytų kompetencijų pažymėjimas.

Artimiausi mokymai prasidės 2024 08 05

Registracija iki 2024 07 31 imtinai

Mokymų programos lektorės

Beata Rajeckaitė

Beata Rajeckaitė

Laiko planavimas ir sistemos kūrimas

Mes visi turim svajonių, planų ir idėjų, bet kodėl per 24 valandas paroje vieni spėja padaryti daug, o kitiems vis pritrūksta laiko?

Šarūnė Petrošiūtė

Šarūnė Petrošiūtė

Veiklos legalizavimas, valdymas, tinklaveika

Lengvai ir suprantamai apie veiklos legalizavimą. Dokumentai, sąskaitos nėra raketų mokslas. Mano užduotis, jog po šio susitikimo tavo kelionė į savarankišką veiklą būtų lengvesnė. Tinklaveika -

Viktorija Burdulytė

Viktorija Burdulytė

Viešasis kalbėjimas

Mokymuose eisime per tris pagrindines temas: 1. Viešojo kalbėjimo baimė. Kaip ją valdyti? 2. KAIP kalbėti, kad Tavęs klausytų? 3. KĄ kalbėti, kad Tave išgirstų?

Indra Žmuidinienė

Indra Žmuidinienė

Virtualus asistavimas

Mokymai bus apie tai, kaip kiekvienas gali apjungti savo turimas kompetencijas ir pradėti dirbti sau. Svarbiausia - kaip pradėti daryti, nesiekiant tobulumo.

Viktorija Giržutaitė

Viktorija Giržutaitė

Vizualinis kūrimas ir Chat GPT panaudojimas

Mokymų aprašymas: - ne tik sužinosite verslo ir asmeninių prekinių ženklų vizualinio identiteto kūrimo pagrindus, - bet ir išmoksite dabo Canva programa pagrindus, - kuriuos iškart pritaikysite praktiškai. - išmoksite Chat GPT naudojimo pagrindus; - kaip Chat GPT išnaudoti strategiškam prekės ženklo vystymui; - kaip Chat GPT pagalba kurti turinį socialiniams tinklams.

Viktorija Voitkevič

Viktorija Voitkevič

Komunikacija socialiniuose tinkluose

Tvirtos žinios pradedant savo veiklą soc. tinkluose: nuo soc. tinklų vizualo supratimo, komunikacinos iki potencialių klientų pritraukimo ir aukštų pardavimų.

Dorota Dzenovagis

Dorota Dzenovagis

Tekstų rašymas

Mokymuose Jūsų laukia: - Tekstų rašymo ypatumai. Išmoksite, kaip rašyti dėmesį prikaustančias antraštes, kurti įtaigią dėstymo dalį ir formuluoti veiksmą skatinančias pabaigas. - Tekstų šablonai. Gauti tekstų šablonai padės greitai ir efektyviai kurti įtraukiantį turinį. - Praktinės užduotys. Įtvirtinsite žinias per praktines užduotis, kurios padės geriau suprasti, kaip taikyti teoriją praktiškai.

Neringa Pangonytė-Novikienė

Neringa Pangonytė-Novikienė

Etsy valdymas

Etsy platformos subtilybės - kaip veikia platforma, kaip joje pateikti ir parduoti savo gaminius, SEO niuansai, pardavimo ir augimo patarimai.

Indrė Širkienė

Indrė Širkienė

Mano tikslas - padėti stiprinti savo asmeninį prekės ženklą, atrasti savo unikalumą ir stiprybes tam, kad kiti žmonės mus greitai įsimintų ir aiškiai suprastų, kuo galime jiems padėti.

Deimantė Stankevičienė

Deimantė Stankevičienė

E-komercija

Paskaitos metu kalbėsime apie e-komerciją ir jos užkulsius. Individualiai dirbdama su asmeninis, pastebiu, kad dažnas turi susiformavęs įsitikinimą, jog e-komercija tai tik el.parduotuvė, bet visas mechanizmas yra daug didesnis, todėl labai svarbu suvokti savo verslo ir veiklos augimo etapus ir kokie įrankiai jiems aktualiausi. Paskaitos metu suvoksite ar esate pasiruošę vystyti el. verslą ir kokios atsakomybės už to seka.

Dažnai užduodami klausimai

Kas gali dalyvauti?
 • Užimti asmenys. Asmuo yra laikomas užimtu, jeigu jis užsiima bent viena šių užimtumo formų veikla: dirba pagal darbo sutartį arba darbo santykiams prilygintų teisinių santykių pagrindu, yra savarankiškai dirbantis asmuo.
 • Turintys aukštąjį (kolegijinis arba universitetinis) arba profesinį išsilavinimą.
Kiek kainuoja kursai?
Kaip vyks kursai?
Ar bus paskaitų įrašai?
Kokie įsipareigojimai po kursų?
Ar reikia įkelti papildomus dokumentus registruojantis?
Kokia yra programos trukmė?
Ar bus atsiskaitymai, testai?
Kaip užsiregistruoti?

Registruokitės pokalbiui, tapkite mokymų dalyvių ir po 6 savaičių mokymų pradėkite savo naują karjerą!

Jeigu norite sužinoti pirmieji apie kitas mokymų datas

  Inspira life logo-baltasPNG

  Inspira Life atstovai patars ir parodys kaip valdyti savo asmeninį biudžetą ir užsitikrinti finansiškai stabilesnę ateitį. Suteiks būtinų finansinio raštingumo žinių, kurios tikrai palengvins kiekvieno finansinius sprendimus.

  Pirkinių krepšelis