Labas, esu Šarūnė Petrošiūtė – kompanijos Inspira life įkūrėja

Šarūnė Petrošiūtė, Inspira Life įkūrėja

Inspira Life – tai įkvėpimas gyventi geriau, noras turėti kokybiškesnę, užtikrintesnę ateitį. Finansinis stresas, kai nėra santaupų ar nesame užtikrinti savo darbo vieta, yra vienas didžiausių, kurį išgyvena finansiškai saugiai nesijaučiantis žmogus. Nebūdami užtikrinti savo finansine ateitimi, negalime kokybiškai gyventi. Man svarbiausia – pasirūpinti, jog mūsų teikiamos paslaugos sumažintų jūsų patiriamą finansinį stresą. Kokybiškai gyventi galime visi – tvirtai tuo tikiu ir rūpinsiuosi, jog klientai pasirinkę Inspira life kompaniją, to pasiektų. Žinau, jog galime prisidėti prie teigiamų pokyčių jūsų gyvenime. Suteikdami tikslingus ir individualius finansų valdymo ir ateities planavimo įrankius.

Inspira Life vizija – žmogus, kuris užtikrintai žino, kad pinigus valdo jis, o ne pinigai valdo jį. Svarbiausia – suprantantis žmogus, kad kokybiškas finansinis gyvenimas yra kiekvieno mūsų rankose, nesvarbu, kiek mes uždirbame. Nuo mūsų pasirinkimų priklauso finansinio gyvenimo kokybė. Kuo mažiau impulsyvumo, daugiau išsamios analizės ir pasiryžimo jau dabar pradėti rūpintis finansine ateitimi – tuo gausesnis ir saugesnis finansinis gyvenimas.


Inspira įmonė buvo įsteigta siekiant kokybiškai suteikti paslaugas ir žinias, kuris nuosekliai atnaujiname ir esame pasiruošę perduoti. Finansų pasaulyje yra gausybė finansinių įrankių ir ne kiekvienam tinka tas pats sprendimas. Rekomendacijos teikiamos tik išsiaiškinus jūsų poreikius ir galimybes. Kokybiškų paslaugų suteikimas, atvirumas, konfidencialumo užtikrinimas ir finansiškai raštingos bendruomenės kūrimas – tai yra mano kuriamos įmonės prioritetai. Tai – Inspira Life pamatas – tvarūs ir ilgalaikiai santykiai su žmogumi.

Visas mūsų teikiamas paslaugas rasite šiame internetiniame puslapyje, o kilus klausimams, visuomet galite susisiekti asmeniškai.

Kviečiu pradėti savo finansinę kelionę su Inspira Life kompanija, kartu pasirūpinsime, jog finansinė dabartis ir ateitis keltų tik teigiamas emocijas!

Iki susitikimo mūsų renginiuose ir privačiose konsultacijose.

Inspira Life įkūrėja, Šarūnė Petrošiūtė

Pirkinių krepšelis